Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Koło Naukowe Porównawczych Studiów Cywilizacji

ul. Grodzka 52, II piętro, p. 102
31-044 Kraków
Koło Naukowe Porównawczych Studiów Cywilizacji
ul. Grodzka 52, II piętro, p. 102
31-044 Kraków
Informacje kontaktowe

kolo.kpsc@gmail.com
https://www.kn.psc.uj.edu.pl

Adres: ul. Grodzka 52, II piętro, p. 102, 31-044 Kraków

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Władze

PREZES: Dominik Nowakowski
e-mail: dominik.nowakowski@student.uj.edu.pl


WICEPREZES: Alicja Trubas
e-mail: alicja.trubas@student.uj.edu.pl


SEKRETARZ/SKARBNIK: Paulina Brzozowska
e-mail: paulina.brzozowska@student.uj.edu.pl


KOMISJA REWIZYJNA:
Kinga Budzyńska
e-mail: kinga.budzyńska@student.uj.edu.pl

Natalia Regec
e-mail: natalia.regec@gmail.com

Dominika Szejgiec
e-mail: dszejgiec1@wp.pl


OBSŁUGA SOCIAL MEDIA:
Alicja Trubas
e-mail: alicja.trubas@student.uj.edu.pl

Kinga Budzyńska
e-mail: kinga.budzyńska@student.uj.edu.pl

Patrycja Idzikowska
e-mail: patrycja.idzikowska@student.uj.edu.pl


OBSŁUGA TECHNICZNO-INFORMATYCZNA:
Patrycja Idzikowska
e-mail: patrycja.idzikowska@student.uj.edu.pl


OBSŁUGA GRAFICZNA:
Kinga Budzyńska
e-mail: kinga.budzyńska@student.uj.edu.pl

Julia Kubicka
e-mail: julia1.kubicka@student.uj.edu.pl

Sekcje

SEKCJA KULTUR INDII I RELIGII BUDDYJSKIEJ
koordynator: Dominik Nowakowski
e-mail: dominik.nowakowski@student.uj.edu.pl


SEKCJA BLISKIEGO WSCHODU
koordynator: Alicja Trubas
e-mail: alicja.trubas@student.uj.edu.pl


SEKCJA DALEKIEGO WSCHODU
koordynator: Patrycja Idzikowska
e-mail: patrycja.idzikowska@student.uj.edu.pl


SEKCJA POPKULTURY I REKREACJI
koordynator: Kinga Budzyńska
e-mail: kinga.budzyńska@student.uj.edu.pl


SEKCJA KULTUR AMERYK
koordynator: Paulina Brzozowska
e-mail: paulina.brzozowska@student.uj.edu.pl